KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9535056
nr 953 5056
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Collage, signerad -84, 55x76
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:54:07
1.100 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist